Nagrobki podwójne / Nagrobki podwójne

W ramach naszej oferty, możliwe jest nie tylko wykonanie pojedynczych, ale również podwójnych nagrobków. Wiemy, że wiele osób może chcieć, aby ich bliscy, którzy odeszli, mogli spoczywać obok siebie – dzięki naszym usługom będzie to możliwe.

Nagrobki podwójne w Poznaniu
Nasze usługi kierujemy zarówno do osób, które chcą postawić pomnik po raz pierwszy, jak i tych, które marzą o tym, aby zadbać o dawno zapomniane czy zniszczone miejsce spoczynku dziadków lub pradziadków. Oczywiście, równie często obsługujemy osoby, które po śmierci partnera lub partnerki pragną zadbać o podwójny nagrobek tak, aby mieć pewność, że po swojej śmierci będą pochowane obok ukochanej osoby. Zdarza się, że nasi Klienci chcą, aby ich imiona i daty urodzenia zostały już umieszczone na pomniku – tak, aby mieli jak największą możliwość wpływu na swoje przyszłe miejsce spoczynku.

Z chęcią pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania – niezależnie, kim są nasi Klienci.

Rodzaje pomników i kamieni
W ramach naszych usług, możliwe jest wykonanie gotowego produktu, który będzie odpowiadał wymaganiom Klientów w 100%. Nasi specjaliści są w stanie wykonać projekt z wybranego przez Państwa rodzaju tworzywa – co prawda specjalizujemy się w granicie, jednak proponujemy szeroki wybór barw i odcieni. Możliwe jest wybranie zarówno modelu jasnego, ciemnego, wpadającego w zieleń lub w kolor przypominający ceglasty – a to jedynie kilka możliwości!

Nasze nagrobki podwójne mogą być również udekorowane wszelkiego rodzaju rzeźbami. Możliwe jest wykonanie krzyży, aniołów, kwiatów czy zwyczajnych, dekoracyjnych fal. Pomnik dla małego dziecka może być ozdobiony wizerunkiem misia, serduszka lub małego aniołka.

Napisy i portrety na nagrobkach
Nasze warianty podwójne można przyozdobić wszelkiego rodzaju napisami oraz portretami. Z łatwością wybierzemy, wraz z naszymi Klientami, wielkość oraz kształt liter, a także przeniesiemy dany portret na granitową płytę. Możliwości jest wiele – na kamieniu może pojawić się zarówno podobizną zmarłej osoby (którą wykonujemy na podstawie zdjęcia), jak również Jezusa, Maryi lub świętych. Z chęcią wykonamy również inne grafiki, np. takie, które oddają zainteresowania osoby, której nie ma już wśród nas.