Nagrobki pojedyncze / Nagrobki pojedyncze

W ramach usług, jakie świadczy nasz zakład kamieniarski, możliwe jest stworzenie szerokiej gamy propozycji, jeśli chodzi i nagrobki pojedyncze. Nasze propozycje to zarówno klasyczne i proste rozwiązania, jak i bardziej nowoczesne oraz oryginalne propozycje. Nasz projekt zależy w 100% od osoby zamawiającej – to zgodnie z Waszymi życzeniami przygotujemy odpowiedni kształt, użyjemy danego koloru granitu oraz uzupełnimy gotowy produkt o zdjęcia, napisy czy elementy religijne.

Nagrobki pojedyncze – Poznań i okolice
Warto mieć na uwadze, że nasze realizacje wcale nie muszą przypominać reszty płyt, które spotykamy na cmentarzach. W ramach naszej oferty, możliwe jest stworzenie pomnika w kolorach zarówno tradycyjnych, jak czarny lub szary, a także bardziej oryginalnego, takiego jak zielony lub czerwony. Szeroka gama naszych realizacji pomoże w znalezieniu odpowiedniego wariantu, który jak najlepiej upamiętni bliską nam osobę, której już nie ma z nami.

Wysokiej klasy specjaliści kamieniarstwa
W naszym zakładzie pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy bez problemu przygotują dla Was odpowiedni model pomnika. Projekt pojedynczego nagrobka najpierw stworzymy w programie umożliwiającym wizualizację 3D – dzięki temu, możliwe będzie obejrzenie go z każdej strony i naniesienie ewentualnych poprawek czy wprowadzenie zmian jeszcze przed rozpoczęciem właściwych prac. Po ustaleniu dokładnego projektu, nasi fachowcy od kamieniarstwa zadbają o jak najlepsze wykonanie całego pomnika – tak aby był on w stu procentach zgodny z życzeniami Klientów.

Trwałe pojedyncze nagrobki w Poznaniu
W ramach naszej oferty, proponujemy zarówno minimalistyczne, jak i bardziej eleganckie i ozdobne pomniki. Zakład kamieniarski Granit-Art. to jednak nie tylko samo wykonawstwo – to także usługi związane z ozdobami i tworzeniem rzeźb lub napisów na pomnikach. Dodatkowo, możliwe jest wykonanie portretów na kamieniu oraz dołączenie krzyżu czy innych elementów religijnych. Nagrobki pojedyncze to świetne produkty, wykonane z dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami pomników i do kontaktu z Granit-Art.!