Nagrobki / Projektowanie 3D

Prowadzony przez nas zakład kamieniarski to miejsce, w którym tworzymy nagrobki na zamówienie. Wszystkie z nich wykonujemy z wysokiej jakości płyty granitowej, która jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy mróz. Staramy się w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, dlatego też tworzymy pomniki w wielu różnych kształtach i rozmiarach.
Usługi w pełni dopasowane do potrzeb Wiemy, że stworzony przez nas szkic pomnika nie zawsze pozwala klientom wyobrazić sobie ostateczny efekt, dlatego też do naszej oferty na stałe wprowadziliśmy projektowanie nagrobków w wersji 3D. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy klient, który zdecyduje się zamówić pomnik w naszym zakładzie kamieniarskim otrzyma od nas jego wizualizacje. Dzięki niej może obejrzeć go z każdej strony, a także zweryfikować jak prezentuje się na tablicy wybrany wcześniej napis.

Dlaczego wizualizacja 3D jest ważna? Przede wszystkim dlatego, że w razie jakichkolwiek niezgodności daje możliwość naniesienia poprawek zanim pomnik będzie gotowy. Co więcej, pozwala też szybko wykryć ewentualne błędy konkretnego projektu i w razie konieczności poprawić je jeszcze przed rozpoczęciem realizacji zlecenia. Przekonaj się ile zalet ma takie rozwiązanie i sprawdź naszą ofertę.

Przykład 1

Przykład 2

Przykład 3

Przykład 4

Przykład 5