O firmie / O firmie

Zakład kamieniarski 

GRANIT-ART został założony w 2007 roku i  prowadzony jest przez Arkadiusza Nierychlewskiego. Największą wagę w firmie stawiamy na dobór wykwalifikowanych pracowników dzięki którym nasze produkty są najwyższej jakości. Wykonujemy nagrobki standardowe jak i nie typowe. Nie ma pomysłu którego nie dało by się przełożyć na kamień, także jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

„Nie ważne co się dzieje po drodze, efekt końcowy musi zadowalać Klienta”

Główna siedziba zakładu kamieniarskiego Granit-Art mieści się w Poznaniu na ul.Malwowej 87 w sąsiedztwie cmentarza Junikowo.

Co może zaoferować Państwu poznański kamieniarz?

Nagrobki można zamówić u nas w różnorakich kształtach, wielkościach oraz wzorach i kolorach. W swojej pracy stosujemy kamienie najwyższej jakości. Każdy kamieniarz z naszego zakładu to doświadczony oraz posiadający stosowne kwalifikacje fachowiec.

Lata działalności w branży jaką jest kamieniarstwo sprawiły, że cieszymy się uznaniem zarówno w mieście Poznań, jak również całej Wielkopolsce. Jesteśmy dumni, że świadcząc usługi kamieniarskie mogliśmy przyczynić się do poprawy estetyki wielu miejsc pochówku.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymacie Państwo nie tylko znakomitej jakości produkt końcowy. Przed rozpoczęciem prac kamieniarskich doradzamy bowiem w wyborze barwy bądź kształtu kamienia, sugerujemy najlepsze rozwiązania (prezentujemy między innymi komputerowe wizualizacje projektów). Dzięki temu, będziecie z pewnością zadowoleni z ostatecznego wyniku pracy zakładu kamieniarskiego Granit-Art.

Oprócz produkcji i sprzedaży nagrobków realizujemy również prace w zakresie renowacji nagrobków (czyszczenie, podnoszenie grobu) oraz ich demontażu bądź montażu do pogrzebu (możliwość przechowania nagrobka na firmowym placu).

Oferowane usługi kamieniarskie dają także możliwość uatrakcyjnienia wyglądu nagrobków poprzez rzeźbypłaskorzeźby oraz portrety wykonane bezpośrednio na płycie.

Jeśli interesują natomiast Państwa usługi ekshumacyjne, także w tym temacie zapewnić możemy profesjonalne usługi. Ekshumacje przeprowadzamy bowiem z należnym zmarłym szacunkiem oraz w umiejętny sposób. Ponadto pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z ekshumacją.