Nagrobki

Doskonale wiemy, że wybór nagrobka nie jest łatwą decyzją, dlatego chętnie pomagamy Klientom z wielkopolski w znalezieniu odpowiedniego modelu. Nasi pracownicy wykonują zarówno pomniki tradycyjne, jak i niestandardowe – tworzone według projektu klienta. Oferujemy nagrobki pojedyncze, podwójne, ale także dziecięce i urnowe – przykładowe modele można obejrzeć w naszej galerii.

Szeroki zakres usług
Kamieniarstwo to nasza pasja, która pozwala nam spełniać życzenia naszych klientów, dlatego też nieustannie poszerzamy asortyment zakładu. Jeśli szukasz oryginalnego pomnika polecamy płytę granitową o charakterystycznych, nierównych krawędziach znaną również jako Oflis. Ciekawym rozwiązaniem jest też kamień polny, który jest nie tylko bardzo naturalny, ale można go również dowolnie modyfikować, np. przeciąć na pół lub wypolerować. Jego zastosowania pozwala stworzyć niezwykle oryginalny nagrobek.

Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów, poza tradycyjnymi oferujemy również nagrobki ekskluzywne. Eleganckie zdobienia, a także ozdoby, np. w postaci małych rzeźb stojących na pomniku lub tablicy sprawią, że z pewnością wyróżni się on na tle innych.

Projektowanie 3D
Nagrobki granitowe (pojedyncze i podwójne), które oferujemy projektujemy w trójwymiarze. Takie rozwiązanie pozwala dokładnie obejrzeć jak będzie wyglądał pomnik z każdej strony, a także sprawdzić, jak prezentuje się na tablicy wybrany napis. Taka wizualizacja sprawia, że dużo łatwiej można sobie wyobrazić efekt końcowy i wprowadzić ewentualne poprawki.

Do zapoznania się z ofertą naszego zakładu zachęcamy klientów z Poznania, ale również z całej wielkopolski. Chętnie doradzimy jaki pomnik wybrać. Kamieniarstwo to nasza specjalność, dlatego też oferujemy trwałe i wytrzymałe płyty granitowe w wielu różnych kolorach.