nagrobki-pojedyncze-tradycyjne-01_icon-02

Nagrobki tradycyjne

Nagrobki tradycyjne posiadają unikalny charakter i estetykę.

Nasze tradycyjne nagrobki to nie tylko solidność wykonania, ale również estetyka nawiązująca do wieloletniej tradycji. Tradycyjne nagrobki granitowe GRANT-ART zachowują harmonię i równowagę, stanowiąc długotrwałą pamiątkę dla przyszłych pokoleń.

Oferujemy zarówno nagrobki pojedyncze jak i podwójne, które pozwalają na wspólne upamiętnienie pary lub bliskich osób spoczywających obok siebie. Nagrobki GRANIT-ART tworzone są przez wykwalifikowanych rzemieślników, posiadających nie tylko wiedzę techniczną, ale również pasję do tworzenia w kamieniu.

Nagrobki tradycyjne pojedyncze

Nagrobki tradycyjne podwójne

Klasyczne pomniki z granitu

Klasyczne wzornictwo pomników GRANIT-ART to piękno zachowane w tradycyjnej odsłonie. Na etapie realizacji nagrobka, dokładamy wszelkich starań aby możliwie najlepiej odwzorować każdy detal zawarty w projekcie.

Uważamy, że nagrobek to nie tylko miejsce pochówku, ale również przestrzeń do refleksji i dzielenia się wspomnieniami na temat osoby zmarłej.

Wspomnienia wyryte w kamieniu

Szeroka gama nagrobków GRANIT-ART w stylu klasycznym to możliwość dopasowania miejsca spoczynku do charakteru osoby zmarłej, w ramach przyjętego budżetu.

Oferowane nagrobki tradycyjne to szeroka gama, unikalmych kształtów, wzorów oraz sposobów wykończenia kamienia.

Nagrobki tradycyjne pojedyncze - nasze realizacje

Nagrobki tradycyjne podwójne - nasze realizacje