purest-icon-02

Nagrobki Purest

®

Firma Granit-Art, której ideą jest łączenie sztuki i rzemiosła jest oficjalnym Partnerem wzornictwa Purest®. Nasi klienci mogą skorzystać z usług projektanta jak i z gotowych wzorów opracowanych zarówno pod nagrobki pojedyncze, podwójne, jak i urnowe czy dziecięce. Nagrobki cechują się minimalizmem połączonym z akcentami roślinnymi. Stosujemy wyselekcjonowane materiały naturalne, w tym unikatowy biało-beżowy kwarcyt jak i nietypowe detale np. fusing szklany.

U nas możesz legalnie skorzystać ze wzoru i cieszyć się zarówno wysokiej jakości wykonaniem nagrobka, jak i pięknym wzornictwem.

Zapraszamy do obejrzenia wzorów w Katalogu Purest® oraz na www.purest.pl.

Wzory Purest® zyskały uznanie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, stanowiącego jedyny w Polsce niezależny audyt wzorniczy promujący dobrze zaprojektowane produkty oraz wyznaczający trendy wzornicze.

„Purest ma ogromny potencjał do zaprowadzenia porządku w stylistycznym chaosie przestrzeni cmentarnej, będącym dziedzictwem okresu PRL, post-PRL i towarzyszącego im deficytu wyznaczników dobrego smaku. Jest to koncept przemyślany, do tego zweryfikowany przez specjalistów z dziedziny historii sztuki, współczesnych trendów (…)”

Purest-GoodDesign

Purest

®

Nagrobki piękne w swojej prostocie.​

Wzory są chronione prawnie. Oferujemy wzory przemysłowe zastrzeżone w Urzędzie Patentowym RP, wzory potwierdzone notarialnie, chronione prawem autorskim (Dz. U. nr 24 poz. 83; art: 78, 79, 80). W przypadku stwierdzenia naśladownictwa odpowiedzialność za bezprawne skorzystanie ze wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający, jak i wykonawca z przewidzianymi prawem roszczeniami, w tym także z zadaniem rozebrania pomnika nagrobnego na koszt właściciela nagrobka. Korzystanie ze wzorów, zarówno w części lub w całości, bez pisemnej zgody autora jest zabronione (modyfikacja wymiarów lub materiału lub kompozycji napisu lub skorzystanie z części projektu nie zwalnia od odpowiedzialności). Więcej o problematyce w artykule:Czy nagrobki na cmentarzu można kopiować?