rzezby_nagrobne_01_icon-02

Nagrobki z rzeźbą

Oferujemy możliwość wzbogacenia nagrobka o tematyczne zdobienia, które mogą nawiązywać do charakteru zmarłej osoby lub do wybranych symboli religijnych.

Rzeźby na nagrobkach to najczęściej krzyże katolickie, wizerunki Chrystusa czy płaskorzeźby aniołów. W przypadku nagrobków dziecięcych, często stosowanym motywem są również rzeźby zabawek.

Rzeźby na nagrobkach związane mogą być również największą pasją osoby zmarłej jak motoryzacja czy ogrodnictwo (np. motywy roślinne). Pozostajemy otwarci na pomysły Klientów, podejmujemy się również realizacji nietypowych, niecodziennych projektów.

Szerokie możliwości

Rzeźba może być naniesiona zarówno na nagrobki pojedyncze jak również podwójne i rodzinne. W przypadku mniejszego budżetu polecamy również skorzystanie z możliwości wykonania nagrobków dekorowanych płaskorzeźbą.

Wykonujemy także płyty granitowe w mniej spotykanych kształtach jak np. serce.

Artystyczna forma upamiętnienia

Nagrobki z rzeźbą to nie tylko wartość artystyczna, ale także emocjonalna. Rzeźba może nawiązywać do osobowości lub pasji zmarłego, stając się w ten sposób wyrazem pamięci.

Rzeźba na nagrobkach może przybierać różne formy – od tradycyjnych po styl nowoczesny czy nawet abstrakcyję. Często jest to obszar, w którym artyści mają możliwość wyrażenia swojej kreatywności i oddania hołdu zmarłym.

Nagrobki z rzeźbą - nasze realizacje