nagrobki-podwojne-01-icon-2

Nagrobki podwójne

Oferta GRANIT-ART to również pełen zakres nagrobków podwójnych. Ofertę kierujemy zarówno do osób, które chcą postawić pomnik po raz pierwszy, chcących zadbać o dawno zapomniane czy zniszczone miejsce spoczynku dziadków lub pradziadków.

Klienci zamawiający nagrobki podwójne niekiedy, życzą sobie aby ich imiona i daty urodzenia zostały już umieszczone na pomniku. Przygotowując w ten sposób, jeszcze za życia, swoje przyszłe miejsce spoczynku obok najbliższej osoby.

Nasi specjaliści służą wszelką pomocą w zakresie wyboru pomników i nagrobków podwójnych.

Nagrobki podwójne nowoczesne

nagrobki_podwojne_nowoczesne_06
nagrobki_podwojne_nowoczesne_07

Nagrobki podwójne tradycyjne

nagrobki_podwojne_tradycyjne_09
nagrobki_podwojne_tradycyjne_10
nagrobki_podwojne_tradycyjne_12

Pomniki z różnego rodzaju kamienia

Wykonujemy nagrobki podwójne z wybranego rodzaju tworzywa. Oferujemy szeroki wybór barw i odcieni. Możliwe jest wybranie zarówno modelu jasnego, ciemnego, wpadającego w zieleń lub w kolor przypominający ceglasty.

Nagrobki podwójne mogą zawierać wszelkiego rodzaju rzeźby i inne zdobienia. Najczęściej wybierane zdobienia na nagrobkach to przede wszystkim krzyże, anioły oraz kwiaty. Pomnik dla małego dziecka może być ozdobiony wizerunkiem misia, serduszka lub małego aniołka.

Nagrobki GRANIT-ART

Każdy projekt tworzony jest z pełnym zaangażowaniem. Wierzymy, że tylko w ten sposób powstać mogą pomniki najlepiej upamiętniające szacunek i miłość do osoby zmarłej.

Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie. Naszym celem jest możliwie największe odciążenie klienta i wykonanie nagrobka najlepszej jakości. Dbamy o każdy detal, dlatego nagrobki naszej produkcji sę estetyczne i trwałe.

Nagrobki podwójne nowoczesne - nasze realizacje

Nagrobki podwójne tradycyjne - nasze realizacje