nagrobki-pojedyncze-ico-02

Nagrobki pojedyncze

Nagrobki pojedyncze w wielu różnych formach. W ofercie zarówno klasyczne, proste rozwiązania oraz bardziej nowoczesne, oryginalne propozycje.

Projekt nagrobka zależy w 100% od osoby zamawiającej. Zgodnie z zamówieniem klienta przygotowujemy odpowiedni kształt, użyjemy wybranego koloru granitu oraz uzupełnimy gotowy produkt o zdjęcia, napisy czy elementy religijne.

Warto mieć na uwadze, że nasze realizacje wcale nie muszą przypominać reszty płyt, które spotykamy na cmentarzach. W ramach oferty GRANIT-ART, możliwe jest stworzenie pomnika w kolorach tradycyjnych, jak czarny lub szary oraz bardziej oryginalnych jak zielony lub czerwony.

Nagrobki pojedyncze nowoczesne

nagrobki_pojedyncze_nowoczesne_20
nagrobki_pojedyncze_nowoczesne_25

Nagrobki pojedyncze tradycyjne

nagrobki_pojedyncze_tradycyjne_06
nagrobki_pojedyncze_tradycyjne_08

Nagrobki pojedyncze – Poznań i okolice

Zakład kamieniarski GRANIT-ART to nie tylko najwyższa jakość wykonania nagrobków. Oferujemy także usługi związane z ozdobami i tworzeniem rzeźb lub napisów na pomnikach.

Wykonujemy również portrety na kamieniu, krzyże i innye elementy religijne. Nagrobki pojedyncze naszej produkcji wykonane są z dbałością o każdy szczegół.

Pojedyncze pomniki granitowe

Specjaliści GRANIT-ART posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje, umożliwiające przygotowanie pomnika ściśle z oczekiwaniami klienta.

W pierwszym etapie, projekt pojedynczego nagrobka tworzony jest w programie umożliwiającym wizualizację 3D. Po ustaleniu dokładnego wyglądu, nasi fachowcy od kamieniarstwa zadbają o jak najlepsze wykonanie całego pomnika.

Nagrobki pojedyncze nowoczesne - nasze realizacje

Nagrobki pojedyncze tradycyjne - nasze realizacje