Zakład kamieniarski w poznaniu

W GRANIT -ART wykonujemy wszelkiego rodzaju nagrobki, na zamówienie. Nagrobki wykonujemy z wysokiej jakości płyty granitowej, odpornej na zmienne warunki atmosferyczne, tj. deszcz czy mróz.

Staramy się w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Tworzymy pomniki w wielu różnych kształtach i rozmiarach.

Nagrobki - wizualizacja 3D

Szkic pomnika nie zawsze pozwala klientom wyobrazić sobie ostateczny efekt, dlatego też do naszej oferty na stałe wprowadziliśmy projektowanie nagrobków w wersji 3D.

Wizualizacje 3D pozwalają dokładnie obejrzeć zamawiany nagrobek, jeszcze przed rozpoczęciem procesu produkcji. Projekty 3D to obecnie najbardziej wygodny i precyzyjny sposób odzwierciedlenia wyglądu nagrobka. Pozwalają obejrzeć nagrobek z każdej strony, a także zweryfikować jak wybrany napis i inne elementy prezentują się na tablicy.

Dlaczego wizualizacja 3D jest ważna?

Przede wszystkim dlatego, że w razie jakichkolwiek niezgodności daje możliwość naniesienia poprawek zanim pomnik będzie gotowy. Co więcej, pozwala też szybko wykryć ewentualne błędy konkretnego projektu i w razie konieczności poprawić je przed rozpoczęciem realizacji zlecenia.

Przekonaj się ile zalet ma takie rozwiązanie i ofertę naszych nagrobków.